sistemreklamailesi
title icon

BİZ KİMİZ

Sistem Grubun öncü firması Sistem Reklamcılık A.Ş. ; kurulduğu ilk yıllardan beri iç-dış her türlü kurumsal kimlik uygulamasında müşterilerine tasarım, ar-ge, üretim, montaj ve servis süreçlerini bir arada sunan anahtar teslimi çözümler geliştirmektedir.

Beylikdüzü / İstanbul’da yer alan üretim tesislerinde metal, plastik, ahşap vb pek çok malzemenin en üstün teknoloji ve tekniklerle işlendiği hafif metal/ağır metal/plastik şekillendirme atölyeleri, ahşap ebatlama ve işleme atölyeleri, yaş-toz boya tesisleri, elektrik-led üretim ve montaj tesisleri yer almaktadır. Üretim dışında proje yönetimi, danışmanlık ve kontrolörlük hizmetleri de sunan Sistem Reklamcılık A.Ş., müşterileri için çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Sistem Reklamcılık A.Ş., mimarlar, mühendisler, endüstriyel tasarımcılar, grafik tasarımcılar ve teknik ressamlardan oluşan multi-disipliner teknik ekibiyle sektörde fark yaratmıştır. Yıllarını bu sektöre vermiş tecrübeli yönetici kadrosu, çok farklı projelerde farklı bakış açıları ve tecrübeler kazanmış olan tasarım ekibi, malzeme ve detay anlamında dünyadaki en son gelişmeleri yakından takip eden kuvvetli teknik ekibi koordineli bir takım çalışması yapar ve her bir projeye aynı hassasiyetle eğilirler. Her biri alanında uzman kişilerden oluşan Departmanlar arası koordinasyon ve takım çalışmasına verilen önem beraberinde başarıyı ve müşteri memnuniyetini getirmektedir.

İlk görev, müşteriyi dinleyen ve onu en doğru şekilde yansıtmaya çalışan tasarım ekibindedir. Tasarım ekibinin, hayal gücünü zorlayan tasarımları, Mühendislik ekibi kanalıyla üretim projesi haline getirilir. Devreye giren Proses ve Ürün Geliştirme ekibi, prototip yaparak tasarımın fonksiyonelliği, statiği, ergonomisi ve estetiğini kontrol eder. Sürecin tüm aşamalarında, satışta yer alan ilgili proje koordinatörü kanalıyla müşteri ile diyalog devam etmektedir. Koordineli takım çalışmasının ana hedefi de müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Projelendirmesi ve prototipi tamamlanmış işler, satış ekibinde yer alan Proje Koordinatörü tarafından üretime aktarılır. İşin malzeme ihtiyaç planlaması, üretim, sevkiyat ve montaj planlamasının akabinde üretimine geçilir. Üretimde, giriş kontrolü yapılarak istenen kalitede olduğu onaylanmış hammaddeler kullanılır. Her bir bölümde yer alan İmalat Takip Mühendisleri tarafından koordine edilerek tamalanan işler sevkiyat ve montaj bölümüne teslim edilir. Kendi bünyesinde yer alan, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış ve montaja uygun araç tahsis edilen montaj ekipleri kanalıyla hem yurtiçi hem yurtdışında montaj hizmeti vermektedir.

Sistem Reklamcılık A.Ş, sektöre ; 1970’li yıllarda Dolapdere’de küçük bir atölyede başlamıştır.

Günümüzde ; bini aşkın çalışanı, üç kıtada devam eden operasyonları ve her biri kendi alanında en iyileri olan projeleriyle sektörünün en önemli kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

1995 yılında bugünkü tesislerine taşınanan Sistem Reklamcılık A.Ş., 2013 senesinde temelini attığı ikinci fabrikasını 2015 senesinde devreye almıştır ve bugün 50.000 m2’ye ulaşan tesislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürün ve hizmet gamını yıllar içinde sürekli geliştiren ve genişleten Sistem Reklamcılık A.Ş. bugün ; dışarıya bağımlılığı olmayan tek muhatap organizasyonu ile müşterileri için TEK ÇÖZÜM ORTAĞI OLMA hedefine ulaşmıştır.

Ayrıca 2000 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük ikinci 500 şirketi arasında yer almaktadır.

►POLİTİKALARIMIZ

bilgi-guvenligi-politikamiz
kalite-politikasi
secg-politikasi
►SERTİFİKALARIMIZ

9001-14001-18001
iso-27001
1090-1

Çalıştığı global markalara uluslararası platformda daha konforlu hizmet verebilmek maksadıyla Cezayir’de açılan ilk şubemizi Almanya, Azerbaycan, Grücistan,  Romanya ve Rusya şubeleri takip etmiştir.

Şubeleşme sayesinde ; hizmet verilen global markalar dışında pek çok yerel markayla da çalışılmaya başlanmıştır.

Üç kıtada altmışın üzerinde ülkeye ihracat yapan Sistem Reklamcılık A.Ş., üretimini ve sevkiyatını tek merkezden yönetmekte ve pazar payını her geçen gün artırmaktadır.

Fabrika - 1

Fabrika - 2

EnglishFrenchRussianTurkish
Copy link
Powered by Social Snap